MÖBLER / Bord / Konsolbord 8527097

nr 852 7097

Konsolbord

1700-/1800-tal, Saknar skiva & bottenplatta

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

6.600 kr

måndag 14 oktober 2013
kl 18:17:32